Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Pokračovat

Trápí Vás jemné či řídké vlasy?
Nadměrné vypadávání?Vlasová péče za 197 Kč měsíčně!

Aktivující šampón a ampule regenerují poškozené řídnoucí vlasy a pomáhají zamezovat jejich vypadávání. Obsahují proteiny z pšeničných a sojových klíčků, které efektivně regenerují vlasy a dodávají jim vitalitu. Aktivační kúra je vhodná jak pro ženy, tak pro muže!

Objednejte si tento věrnostní program a získejte stálou slevu ve výši 158 Kč na každou zásilku ampulí a šampónu. Pokud máte problémy s odesláním objednávky nebo kód nemáte, kontaktujte naše zákaznické centrum na: aime@aime.cz nebo tel: 389 005 118, naši operátoři Vám rádi pomohou!

ObjednatZobrazit více

Váš balíček obsahuje dvě balení aktivačních ampulí po 6 kusech. Navíc Vám přiložíme do každého balíčku aktivační šampon ZDARMA!

  • Je tato vlasová aktivační kúra účinná?
  • Jak se tato aktivační kúra používá?
  • Aktivační vlasová kúra je vhodná pro dospělé ženy i muže každého věku. Po umytí vlasů aktivujícím šampónem obsah výživné ampule jemně vmasírujte do pokožky hlavy. Neoplachuje se! Jedna ampule vystačí na jedno až dvě použití.
  • Zákaznící Aimé tuto kúru nakupují pravidelně po řadu let a není jich málo! Celkový počet prodaných sad ampulí se blíží 20 000 ks a jedním z přání našich zákazníků bylo vytvořit program pravidelných zásilek, aby už nikdy nezapomněli nové ampule včas dokoupit. Buďte jedním z prvních a využijte této nabídky!

Ano, objednávám si pravidelné zasílání aktivační vlasové kúry – aktivační šampon ZDARMA a 12 ampulí jako kúru pro hustší a lesklejší vlasy. Kompletní balíček stojí 590 Kč a bude mi zaslán každý třetí měsíc – kúra mě tak přijde na 197 Kč měsíčně. Vůči běžné ceně za jednotlivou objednávku tak na každé zásilce ušetřím 158 Kč. Poštovné a balné činí 79 Kč. Interval zásilek si mohu prodloužit či zkrátit kontaktováním zákaznického centra na tel. 389 005 118 či na e-mailu aime@aime.cz. Pravidelné zásilky mohu také kdykoliv ukončit.